Województwo pomorskie to region, z którym TISE związane jest już od wielu lat. Pierwszą umowę pożyczkową podpisaliśmy tu w marcu 2010 roku (na początku naszej działalności pożyczkowej), a do dziś zrealizowaliśmy dwadzieścia różnych programów pożyczkowych i udzieliliśmy ponad #1500 pożyczek na kwotę ponad #220mln złotych zarówno mikro, małym i średnim firmom jak i podmiotom ekonomii społecznej! Mamy tu wielu sprawdzonych klientów i partnerów, którym bardzo za dotychczasową współpracę dziękujemy!

Dziś uruchamiamy program nr 21 – Mikropożyczka Pomorska Po Prostu Smartup! Pożyczka jest elementem naszej współpracy z Pomorskim Fundusz rozwoju w projekcie Pożyczka Ogólnorozwojowa.

Pożyczkę kierujemy do mikro przedsiębiorców rozpoczynających swoją przygodę z biznesem. Jesteśmy otwarci na pomysły osób, które pracowały całe życie w różnych miejscach, nabierały doświadczenia, a teraz myślą o uruchomieniu swojej własnej firmy. Czekamy też na projekty  młodych ludzi, np. absolwentów szkół artystycznych, rzemieślniczych, zawodowych, etc.

Nie oczekujemy wielu zabezpieczeń, czy hipotek, ale np. wsparcia trzech osób wierzących w ich pomysł; trzech przyjaciółek albo kolegów, a może rodzeństwa? Dobry pomysł wesprzemy pożyczką, a przedsiębiorcę doradztwem!  Czekamy na Was pomorscy smartuperzy! Tutaj więcej szczegółów i niezbędne dokumenty: https://tise.pl/offers/mikropozyczka-pomorska-po-prostu-smartup/

#smartup #pomorze #startup #startuppomorski #mmśp