Oferta Znaleziono 8 ofert dla województwa:

Przejdź

Pożyczka Inwestycyjna Mazowsze Jeremie 2

Pożyczka udzielana jest przez TISE SA w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 ze środków województwa mazowieckiego i Unii Europejskiej.

Wielkopolska Pożyczka Inwestycyjna

Pożyczka udzielana jest przez TISE SA w ramach projektu „Jeremie 2” finansowanego ze środków Unii Europejskiej i województwa wielkopolskiego. Dofinansowanie udzielone w ramach zawartych Umów Pośrednika Finansowego I Stopnia – Linia Finansowa II: nr 4/2019/LF; 5/2019/LF; 6/2019/LF, pochodzi ze środków zwróconych z instrumentów finansowych Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013, stanowiących środki […]

„Przedsiębiorcze Podlaskie” Pożyczka Rozwojowa

Pożyczka na inwestycje rozwojowe „Przedsiębiorcze Podlaskie” udzielana jest przez TISE SA w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020

Pożyczka UE Wsparcie dla Mazowsza

Pożyczka udzielana jest przez TISE SA w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 ze środków województwa mazowieckiego i Unii Europejskiej.

Pożyczka Szerokopasmowa

Jeśli jesteś firmą telekomunikacyjną (wpisaną do rejestru UKE) i inwestujesz  w rozwój infrastruktury internetowej w Polsce możesz skorzystać z preferencyjnej „Pożyczki szerokopasmowej” udzielanej przez TISE, a finansowanej przez UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC).  

Pomorze Przyszłości

Pożyczka udzielana jest przez TISE SA w ramach projektu realizowanego przez Pomorski Fundusz Rozwoju 2020+, ze środków województwa pomorskiego i Unii Europejskiej.   POBIERZ DOKUMENTY POŻYCZKOWE Uprzejmie przypominamy, że zgodnie z Regulaminem, ostateczne warunki finansowania ustalane są indywidualnie przez Fundusz TISE dla każdego Wnioskodawcy na podstawie jego zdolności kredytowej i oceny ryzyka analizowanego projektu.  

Efektywne Opolskie – Duża pożyczka inwestycyjna

Pożyczka udzielana jest przez TISE SA w ramach projektu „Przedsiębiorcze opolskie” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020  

Unijna Pożyczka Przedsiębiorcza Małopolska

Pożyczka udzielana przez TISE SA w ramach projektu „Małopolskie pożyczki”.ze środków województwa małopolskiego i Unii Europejskiej.