Uwaga, uwaga! Już za niespełna miesiąc, 16 listopada 2023 odbędą się  XV Ogólnopolskie Spotkania Ekonomii Społecznej – #XVOSES – coroczna ogólnopolska konferencja poświęcona przedsiębiorczości społecznej, gromadząca praktyków, teoretyków, przedstawicieli administracji państwowej i samorządów, przedsiębiorców i naukowców. Tegoroczny OSES poświęcony będzie funkcjonowaniu Ustawy o Ekonomii Społecznej.

W imieniu organizatora – Stałej Konferencji Ekonomii Społecznej (#SKES), której TISE jest członkiem – założycielem i naszych przyjaciół z @Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych i @Związek Lustracyjny Spółdzielni zapraszamy do wzięcia udziału w debacie, która odbędzie się 16 listopada 2023 r. w Związku Lustracyjnym Spółdzielni, ul. Żurawia 47 w godzinach 11:30 – 15:30.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia skupimy się na faktycznym wpływie Ustawy na sektor ekonomii społecznej oraz na jego otoczenie instytucjonalne, takie jak samorządy i urzędy wojewódzkie. Będziemy się wspólnie zastanawiać nad tym czy ustawa pomaga w rozwoju ekonomii społecznej, czy przyczynia się do pomocy osobom wykluczonym społecznie, oraz czy jest atrakcyjna dla przedsiębiorców społecznych.

Udział w OSESie jest oczywiście bezpłatny, prosimy jednak o rejestrację. Tutaj znajdziecie program i link rejestracyjny na  #XVOSES: https://bit.ly/3M86pai  Czekamy na Was!