Osoby zainteresowane uczestnictwem w programie Programator serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego znajdującego się TUTAJ.
Tam także znajdą Państwo m.in harmonogram, regulamin projektu oraz inne dokumenty niezbędne do aplikowania do naszego Programu. Ewentualne pytania prosimy kierować mailowo – programator@tise.pl lub telefonicznie: 600-655-722 od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00
Informacja o Programatorze
Chcesz zostać programistą, ale obawiasz się, że nie masz w tym kierunku wykształcenia lub twoje doświadczenie związane jest z inną branżą?
Jeśli tak, program PROGRAMATOR funkcjonujący w ramach projektu Programuj z PO WER jest właśnie dla Ciebie!
W 2020 roku na całym świecie będzie brakowało około 1 mln programistów – specjalistów od pisania programów i aplikacji komputerowych czy tworzenia stron internetowych! Ten trend dotyczy także Polski. Już obecnie brakuje ponad 50 000 specjalistów w tej branży, a szacuje się, że luka na rynku IT będzie się powiększać, pomimo rosnących zarobków.
Cel programu
Odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku pracy jest konkurs Programuj z PO WER, którego uczestnicy nabędą kompetencje niezbędne do podjęcia pracy w charakterze programisty.
Co możesz zyskać?
W ramach projektu będą udzielane nieoprocentowane pożyczki (max. 18 000 zł) na różne formy kształcenia z języków programowania w pakiecie z działaniami służącymi podnoszeniu kompetencji zawodowych, w tym dotyczącymi pozyskania lub zmiany miejsca pracy.
Dla kogo?
Program skierowany jest do osób, które nie znają się na programowaniu i nie mają doświadczenia w branży IT, a chciałyby się przekwalifikować, bez względu na wiek, wykształcenie czy status na rynku pracy.
Uwaga – bonus!
Każdy uczestnik, który ukończy szkolenie i w ciągu 6 miesięcy znajdzie zatrudnienie na stanowisku programisty lub zbieżnym ze zdobytymi kwalifikacjami, będzie zwolniony ze spłaty pożyczki (umorzenie do 100% wartości pomocy zwrotnej).
Warunki przystąpienia:
minimum średnie wykształcenie,
brak wykształcenia wyższego informatycznego oraz kształcenia na kierunku informatycznym,
brak doświadczenia w działalności związanej z oprogramowaniem i doradztwem IT,
ukończenie „szkolenia próbnego” z zakresu programowania przed udzieleniem pomocy zwrotnej,
test sprawdzający potencjał kandydata na programistę